foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
ZSR w Sokółce
ul. Polna 1 16-100 Sokółka zsrsok@zsrsokolka.pl tel. 857112044

Zespół Szkół Rolniczych w Sokółce

arch.png

          

 

 

Targi Cukiernicze Expo Sweet w Warszawie.

 

Piłka Ręczna Chłopców

Szkolne podróże kulinarne

            

W dniu 16 lutego 2020 r., uczniowie naszej szkoły wraz ze sztandarem uczestniczyli w obchodach 80 rocznicy I wywózki Polaków na Sybir. Uroczystości rozpoczęły się msza świętą w kościele św. Antoniego Padewskiego w Sokółce, następnie uczestniczy przeszli pod pomnik poświęcony temu wydarzeniu.

Opiekunem uczniów była Pani Dorota Gudalewska.

Walentynki

Mazurskie Agro Show 2020

 

Niedługo Walentynki…

ALI BABA i czterech rozbójników

 

Jesteśmy już po warsztatach…

Było smacznie, kolorowo i wesoło a dowodem na to są przepięknie ozdobione pierniczki, które schodziły jak świeże bułeczki. Dziękujemy za tak duże zainteresowanie.

Tych, którym nie udało się załapać w tym roku na Przedświąteczny szał tworzenia pierniczków, zapraszamy za rok.

Paczka Nadziei

M I K O Ł A J K I !!!

 

Mikołajkowa zbiórka z SFL

W dniu 6 grudnia 2019 r., siedmiu uczniów ze szkolnego koła wolontariatu wraz z opiekunem panią Małgorzatą Chomko, uczestniczyło w zbiórce pieniędzy organizowanej przez Sokólski Fundusz Lokalny pod hasłem „Święty Mikołaj największy filantropem był”.

 

6 grudnia 2019 r. odbyły się warsztaty na temat szkodliwości substancji psychoaktywnych z uwzględnieniem ich zastosowania w dopalaczach. W warsztatach udział wzięli uczniowie wszystkich klas drugich.

Zajęcia prowadziła Pani Anna Jasińczuk z Ośrodka leczenia uzależnień REVENU w Białymstoku

 

2 grudnia 2019r w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce odbyła się akcja poboru krwi zorganizowana przez Szkolne Koło PCK. Podczas akcji 33 osoby oddały krew. Łącznie zebrano ponad 14litrów krwi.

„Olimpiada Solidarności – dwie dekady historii”

 

21 listopada uczniowie klas II uczestniczyli w programie edukacyjno-profilaktycznym „Od młodej dziewczyny do zdrowej mamy, od młodego chłopaka do zdrowego taty” Zajęcia warsztatowe nt profilaktyki chorób zakaźnych w tym HIV/AIDS prowadziła doświadczona trenerka ze Stowarzyszenia FAROS z Białegostoku p. mgr Ewa Rakowicz-Wawrusiewicz. której bardzo serdecznie dziękujemy

 

Maraton pływacki

 

Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym

13.11.2019  młodzież z klas III i II w profilu technik ekonomista  spotkały się z   Państwowym Inspektorem Pracy  Panią Wiolettą Młynarczuk, która przedstawiła zagadnienia dotyczące Prawa Pracy.

Warsztaty dotyczyły przygotowania do  konkursu organizowanego przez PIP „Poznaj swoje prawa na ryku pracy„ Konkurs jest organizowany w szkołach uczestniczących w realizacji programu edukacyjnego „Kultura bezpieczeństwa”. Konkurs jest formą popularyzacji tego programu oraz sprawdzianem jego efektywności dla szkół i ich uczniów.

 

Spotkanie z funkcjonariuszami Policji

 

Święto Odzyskania Niepodległości

 

 

Akademia z okazji Święta Odzyskania Niepodległości

  

Powiatowy Bieg Niepodległości 2019

 

W dniu 8 listopada 2019 r., gościliśmy w szkole Pana Henryka Cudnika, Przewodniczącego Zarządu Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Sokółce.

Celem wizyty Pana przewodniczącego było wręczenie na ręce Pani Dyrektor Złotej Odznaki Honorowej PZERI w uznaniu wybitnych zasług na rzecz związku. Poprzez wręczenie tej odznaki zostaliśmy docenieni za pomoc jaką cała społeczność szkolna okazuje seniorom.

Bardzo serdecznie dziękujemy !

W dniu 30 października 2019 r. uczniowie klasy I T żg i I T r/h odwiedziły Warsztaty Terapii Zajęciowej „Razem”.

 

29 października 2019 r. w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce odbyły się powiatowe eliminacje Wojewódzkiej Olimpiady Wiedzy o HIV/AIDS zorganizowane przez Państwowy Powiatowy Inspektorat Sanitarny w Sokółce.

 

W dniach  22, 25 i 29 października.2019 r. w Zespole Szkół Rolniczych w Sokółce uczniowie dwóch klas  Technikum Nr.2 w Sokółce pod nadzorem nauczycieli : Anny Cilulko i Katarzyny Gorlewskiej  po raz kolejny realizowali zajęcia w ramach akcji edukacyjnej „Lekcja o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość III” .

 

Warsztaty teatralne

 25 października 2019 r., młodzież klas drugich oraz I Tr/h g Technikum nr 2 w Sokółce wraz z opiekunami p. Anną Cilulko, p. Agnieszką Kuklik i p. Jolantą Czyżewską obejrzała spektakl teatralny „Dziady” cz. IV Adama Mickiewicza w wykonaniu Teatru Wierszalin.

Po spektaklu w kinie Sokół odbyło się spotkanie z aktorami teatru z Supraśla. Przedstawienie było niezwykle emocjonujące i profesjonalnie przygotowane. Zachwycająca gra aktorów oraz niezwykła sceneria i klimatyczne oświetlenie poruszały serca i na długo pozostaną w naszej pamięci.

OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

 Odwiedziny przedszkolaków

 

Lekcje z ZUS

Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym

Międzynarodowy Dzień Białej Laski

Akademia z okazji Święta Edukacji Narodowej

 

 Wręczenie stypendiów  

Dialog pokoleń

Wycieczka uczniów ZSR w Sokółce na Międzynarodowe Targi Polagra Gastro
1-3 października 2019 roku uczniowie wyjechali na trzydniową wycieczkę.

Dnia 1 października 2019 roku młodzież z Zespołu Szkół Rolniczych w Sokółce brała udział w kolejnych zawodach sportowych – Mistrzostwach Województwa LZS Juniorów rocznik 2002 i młodsi w Lekkiej Atletyce – Memoriał im. Zdzisława Sawickiego odbywających się w Czartajewie.

Finał Licealiady Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej odbył  się wspólnie z Memoriałem Aleksandra Wojny na stadionie lekkoatletycznym w Białymstoku. Ponad trzydziestu uczniów reprezentowało naszą szkołę.

Składy drużyn:

Dziewczęta: Bierko Angelika (II TŻ), Binkiewicz Patrycja (I TEp), Kondrat Ewelina (I TRHp), Kozakiewicz Weronika (II TŻ), Kudaszewicz Julia (I TRHp), Leosz Dominika (I TŻp), Łazarewicz Natalia (III TE), Łysik Julia (III TE), Nowak Aleksandra (IV TŻ), Polewko Natalia (I TEg), Prokorym Kinga (I TEp), Rej Roksana (I TŻg), Rochalska Joanna (I TŻg), Rudź Magdalena (I TŻp), Saniukiewicz Edyta (II TŻ)

Chłopcy: Bienasz Norbert (II TŻ), Bierko Mateusz (I TRHg), Biryło Sebastian (III TŻ), Borkowski Jakub (I TEg), Chociej Krzysztof (I TRHg), Czaplejewicz Hubert (I TEg), Gałęzki Norbert (II TRE), Halicki Krystian (III TE), Halicki Patryk (I TŻg), Ignatowicz Juliusz (III TE), Łockiewicz Adrian (I TŻg), Maksimczyk Michał (I TZg), Rakieć Mateusz (I TEp), Sadkowski Mateusz (III TE), Śliwa Jakub (I TŻg), Żygieło Dawid (I TRHp)

Wśród dziewcząt najlepsze wyniki/punkty osiągnęły: Polewko Natalia – V miejsce w biegu na 1500m/47pkt, Łysik Julia – V miejsce w rzucie oszczepem 600g/61pkt, Prokorym Kinga w skoku w dal – VII miejsce/51pkt, Kozakiewicz Weronika – VIII miejsce w rzucie oszczepem 500g/65pkt i Kudaszewicz Julia – X miejsce w biegu na 200m/54pkt. Drużynowo dziewczęta zajęły XIII pozycję (na wynik szkoły składało się 12 najlepszych rezultatów).

Natomiast wśród chłopców najlepiej zaprezentowali się: Sadkowski Mateusz – VI miejsce w rzucie oszczepem 800g/62pkt, Chociej Krzysztof – IX miejsce w biegu na 1500m/59pkt, Gałęzki Norbert – X miejsce w rzucie oszczepem 700g/55pkt, Borkowski Jakub – XI miejsce w rzucie dyskiem 1,5kg/57pkt, Rakieć Mateusz – XII miejsce w rzycie oszczepem 700g/55pkt, Maksimczyk Michał – XII miejsce w rzucie dyskiem 1,5kg/50pkt, Ignatowicz Juliusz – XIII miejsce w pchnięciu kulą 6kg/70pkt, Halicki Krystian w biegu na 100m/66pkt, Czaplejewicz Hubert w pchnięciu kulą 5kg/64pkt i Żygieło Dawid w pchnięciu kulą 5kg/58pkt. Drużynowo wśród chłopców szkoła zajęła XX miejsce (12 najlepszych wyników).

Zawodnikom serdecznie gratulujemy udanego startu !

Opiekunowie: Kuklicz Anna, Konrad Stackiewicz

Warsztaty teatralne

99 rocznica Bitwy Niemeńskiej

     

Wykopki 2019

DOŻYNKI POWIATOWO - GMINNE 2019 w DĄBROWIE BIAŁOSTOCKIEJ

                        

 

Białostocki Salon Maturzystów PERSPEKTYWY 2019

INTEGRACJA KLAS PIERWSZYCH

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020