^Back To Top

Zespół Szkół Rolniczych im. mjr Henryka Dobrzańskiego-Hubala

Coroczny objazd pól

Jak zwykle o okresie wiosennym udaliśmy się na objazd pól. Owies, żyto, gryka, ziemniaki, łubin, tymi roślinami zasiany jest areał pól należących do szkoły. Mogliśmy zobaczyć jak pięknie wzrastają zasiane rośliny, licząc na udane zbiory późną wiosną i jesienią.

Foto: T. Otoka

Remont w budynku ZSR w Sokółce

Zdalne nauczanie, czas pandemii, mogłoby się wydawać że w szkole nic się nie dzieje. Jakie to mylące, bo szkoła pomimo, że bez naszych uczniów – za którymi bardzo tęsknimy - szykuje im niespodziankę.

Po powrocie do szkoły uczniowie zastaną nową rzeczywistość, w budynku szkolnym rozpoczął się remont który w znacznym stopniu podniesie jakość funkcjonowania uczniów i nauczycieli w szkole.

Swoją lokalizację zmieni biblioteka szkolna, powstają nowe pracownie: pracownia komputerowa – wyposażona w niezbędny sprzęt komputerowy służąca uczniom kształcącym się we wszystkich zawodach, pracownia hotelarska oraz pracownia do przygotowywania i ekspozycji śniadań. Powstanie sala obsługi konsumenta i pomieszczenie magazynowe dla zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych.

Na chwilę obecną trwa ciężka praca, która przyczyni się do upiększenia sal w naszej szkole oraz da większe możliwości rozwoju dla uczniów.

 

UWAGA MATURZYSTO

Na egzamin maturalny przychodzicie o godz. 8.20 i postępujecie zgodnie z wcześniej zamieszczonymi w zakładce Egzaminy  wytycznymi dotyczącymi organizowania i przeprowadzania w 2020r. egzaminów.

Copyright © 2013. ZSR w Sokółce  Rights Reserved.